Пингвините са чудновати животни. Уж птици, пък не летят. Изглеждат леко дебелички, за да летят. Затова пък, са отлични плувци. И ходят по смешен начин… Колко смешен ли? Вижте в следващото видео, което е компилация от изключително забавни случки от ежедневието на пингвините. И те имат своите проблеми…
снимка awwstin




март 16, 2013
Toва беше много хубава и забавна статия!Не знаех че пингвините може да са толкова забавни! xD
април 2, 2013
ДА СЛАДКИ СА, НО НЕ И СМЕШНИ!
май 3, 2013
Става ми жал за тях вместо да се смея, честно казано. Миличките, колко са тромави!
август 19, 2013
Големи сладурчета са и пингвините!!!…
септември 26, 2013
много са сладички