
Всички „усмивки на Уча.се“ вярваме, че 2014-та година ще е звездна за нас, за вас и за любимите ни хора! 🙂 Това е първата крачка – да вярваме! Втората е да сме проактивни и да действаме, за да го постигнем! Съгласни? 🙂
И така… Ние започваме да действаме и то не както и да е, а истински звездно! 🙂 Представяме ви една прекрасна усмивка, един талант, една красива жена и много готин човек, една певица и идол…. Да, Ели от Ice Cream! 🙂

Тя ще е първото лице и първата усмивка в рубриката Известните говорят, където на всеки 2 седмици известни личности и звезди 🙂 ще ни се усмихват от екрана на Мотивирам.се!
Попитахме Ели няколко неща за спомените й от училище и за мечтите, които ще постигне през 2014 година. Ето и какво ни отговори тя:
1. Здравей, Ели! Кой е най-готиният ти спомен от училище?
В училище бяхме 5 неразделни приятелки – Гери, Ани, Катето, Диди и аз. Толкова добре се забавлявахме всеки учебен ден, че не искахме да свършва. Хубаво е когато имаш толкова истински приятели от тези години. И до днес, когато се видим, разбирам, че нищо не се е променило и сме същите лудетини. Помня, че все по контролни и класни сме били задружни, дори и в подсказването. 🙂

2. Ако имаше Уча.се, когато ти беше ученичка, за какво щеше да ти спести време сайта?
О! Със сигурност щеше да ми спести време за ходене в библиотеката, търсене на материали и т.н. На всеки ученик се случва да пропусне уроци, които не може да наваксва. Уча.се е от тези сайтове, които помагат бързо, лесно и интересно да събираш нови знания. А повярвайте ми, няма по-ценно нещо от това да имаш знания и компетенции в различни области. 🙂
3. Според екипа на Уча.се е много важно всеки да си поставя цели, фокусирано да действа по тях и да ги изпълнява. В тази връзка, какъв е твоя списък с цели, които искаш да постигнеш през 2014 година?
Всяка година поставям нови цели или увеличавам броя и изискванията към старите. Някои от нещата са много лични, но в професионален план сме си поставили с момчетата много цели. Да издадем новия ни албум “ НъРъБъ“, чакат ни няколко сингъла, турне март и април, лятно турне. 🙂 Малко проекти в чужбина…

Отделно аз се занимавам с реклама и PR. Там също имам амбиции за развитие. В личен план постигнах много неща. Понякога имам цели свързани чисто с личностното ми развитие и характер. Доволна съм, когато успявам и тях да изпълня. 🙂 Смея да твърдя, че в последните 3 години съм сбъднала много мечти от дете още и съм горда със себе си! Чувството е невероятно, ще видите! 🙂
4. И за финал, на какво най-често се усмихваш ти?
Усмихвам се на усмивките на хората. Усмихвам се, когато видя щастливо дете. Усмихвам се, когато чуя наша песен по радиото… когато усещам, че имам добри хора до себе си… когато съм обичана!Усмихвам се почти всеки път, когато се погледна в огледалото, защото всеки човек трябва да обича себе си и да се уважава! Вярвайте в себе си и вие! Така всичко е много по-лесно! 🙂

Ние от сърце благодарим на Елена, че застава зад идеята и мечтата на Уча.се – всички ученици в България да учат бързо, лесно и интересно! 🙂 Това остава и нашата мисия и цел за 2014 година.
Днес също е и един много специален ден за Ели:
Честит Рожден Ден, мамо! Обичам те! 🙂
И от нас да е жива и здрава майката на Ели. Специално за нея и за всички вас едно поздравче: 🙂
Елена Брусарска
Елена Брусарска е част от нашумяла напоследък група Ice Cream. С тях е от 15 годишна възраст. През годините, в които не работи с момчетата, Елена се присъединява към няколко музикални проекта. Едни от които продуциран от Жокер Медия и изпълнителя Стоян Роянов, с който участват на редица фестивали в България и извън страната. Страстта към музиката усеща още на 5-6 годинки и започва да го развива с уроци по пиано, солфеж и пеене. В последствие другото й поприще се оказва ПР-а и стартира кариерата си на ПР в продуцентската компания на Иван и Андрей. Паралелно с това завършва “Връзки с обществеността” и “Рекламен мениджмънт”. Казва, че след работата в ТВ ефира тайната й мечта е останала да се занимава с кино и телевизия отново.



Коментари