Звезден старт на 2014 с Елена и Ice Cream! :)

Всички "усмивки на Уча.се" вярваме, че 2014-та година ще е звездна за нас, за вас и за любимите ни хора! :) Това е първата крачка - да вярваме! Втората е да сме проактивни и да действаме, за да го постигнем! Съгласни? :) И така... Ние започваме да действаме и то не както и да е, а ...

Медиите за Уча.се

„Уча.се превръща двойкаджии в отличници“

- Дневник