2020 г. беше… изненадваща (да, нарочно използваме толкова мека дума). Светът, такъв, какъвто го познаваме, сякаш се скри някъде (сигурно вкъщи като всички нас) и още не иска да се покаже. Добре, но след година на изпитания, лишения и промени трябва ли да позволяваме на песимизма да ни завладее? Наистина ли нещата в глобален план ...